Astropay

Astropay

Hızlı ve güvenli kullanım kolaylığı

Astropay

Anında teslim üç adım bir dakikada satın al

AstropayAstropay Nedir? Hızlanan bir hayat yaşayan insanlar için vakit bulmak giderek zorlaşmaktadır. Temel ihtiyaçlar için bile zaman kavramı çok yetersiz kalmaktadır. Bu gibi durumlarda alternatif yollara yönelim artmış durumdadır. Alışveriş merkezlerine gitmek artık birçok insan için çok zahmetli ve vakit kaybı olarak görülmektedir. Bu nedenle daha kolay bir yol olan internetten alışveriş çok hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Çok önemli firmaların dahi önemli kazanımlar elde ettiği bu sanal ortam bazı durumlarda ise can sıkıcı hale gelebilmektedir. Özellikle kredi kartı ile yapılan işlemlerin ne kadar güvenli olduğu sorulan soruların başında gelmektedir. Dolandırıcıların önemli bir bölümünün yer aldığı sanal ortamda alışveriş bu nedenle tedirginlik yaratabilir. Bu gibi can sıkıcı olayları yaşamak istemeyenler için alternatif kartlar vardır. Astropay Kart bunlardan sadece bir tanesidir.

Kısaca ifade etmemiz gerekirse ön ödemeli bir sisteme sahip olarak çalışan bir sanal karttır. Dolar cinsinden tutarın bulunduğu bu kartların kullanımı da oldukça kolaydır. Alım sırasında ücretini ödenen bu kartların güvenlik sorunu da bulunmamaktadır. Bunun en önemli nedeni ise kartın hiçbir şekilde kişisel bir veriye sahip olmamasıdır. Ayrıca borçlanma durumunun yaşanması da söz konusu değildir. Kart alımında ek ücret ödenmesi de olmamaktadır. Çok kolay bir şekilde elde edilen pay Kart ile birçok sitede alışveriş yapılmaktadır. Bunun için 16 haneli şifresi, güvenlik kodu ve kullanma tarihi yeterlidir. Kullanım sırasında da kredi kartlarına oranla pratiktir diyebiliriz.

Kartın içinde bulunan tutar kadar harcama yapılmaktadır. Tutarın bitmesi durumunda ise kart kullanımdan çıkacaktır. Bazı durumlarda ise kartın içindeki tutarın nakit olarak çekilmesi istenebilir. Bu durumda güvenilir internet sitelerinden bozdurma işlemi yapılabilir. Birkaç dakika içinde kart içindeki tutar, belirtilmiş olan hesaba aktarılmaktadır.

Satın almak için sağ alt köşede müşteri temsilcilerimizle anlık iletişime geçip satın alabilirsiniz daimi müşterilerimiz zarar etmeden bozdurma işlemi yapıyor sizde bizden uygun fiyatlara satın alama işlemi yaparak daimi müşterimiz olup bozdurma işlemlerinizi zarar etmeden yapabilirsiniz.