Cashixir

14 Kas
2016
cashixir

Giderek artan internet üzerinden alışveriş yapma durumu birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Özellikle insanlar tarafından istenen kolay ve zahmetsiz alışveriş için internet çok ideal bir ortam sunmaktadır. Ancak bunun yanında internet ortamında çok sık kullanılan kredi kartlarının ne kadar güvende olduğu da sorgulanan bir başka durum olmaktadır. Çünkü bilinmelidir ki birçok dolandırıcının da bulunduğu bir ortam olmaya başlamıştır. Sadece yurt içinde değil yurtdışında da internet için en büyük sorunların başında bu durum gelmektedir. Bu nedenle birçok kişinin istemeyerek de olsa internet üzerinden alışveriş yapmadığı söylenebilir. Bu nedenden dolayı üretilen ön ödemeli sanal kartlardan bir tanesi de Cashixir olmuştur. Hızlı, kolay ve güvenilir özelliklere sahip olan bu sanal kart ile keyifli alışveriş yapılmaktadır. Ülkemizde de kullanımı giderek artmaktadır.

Bu kartı kullanmak isteyen kişiler, öncelikle iyi bir araştırma yapmalıdır. Güvenilir olan yerlerden alınması ise tavsiye edilmektedir. İçinde belli tutarların bulunduğu bu kartların ön ödemeli olduğu bilinmelidir. İçinde bulunan tutar kadar harcama yapılmaktadır. Harcamalar tek bir işlem ile yapılmaktadır. Bunun için gerekli olan tek husus ise 16 haneden oluşan pin kodudur. Bu pin kodunun internet sitesinde yer alan uygun yere girilmesinden hemen sonra işlem onaylanacaktır. Birçok farklı sitede geçerli olan Cashixir kart ile işlemler çok daha hızlı olmaktadır. İçinde bulunan tutar, tek bir işlem için kullanılabildiği gibi birden fazla alışveriş içinde ayrı ayrı kullanılabilir.

Kartın içindeki tutarın bitmesiyle pin kodu işlevini kaybedecektir. Yani kartın bir daha kullanımı söz konusu olmamaktadır. Güvenlik açısından da hiçbir sıkıntının ortaya çıkması da mümkün değildir. Çünkü Cashixir alımı veya kullanımı sırasında hiçbir kişisel bilgi istenmemektedir. Bu nedenle herhangi bir dolandırıcılık olayı da yaşanamaz. Kıbrıs cashixir satış temsilcisi http://www.cashixirkart.gen.tr/ en ucuz kart.

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir