Otopay

Otopay

Güvenilir ucuz hızlı ödeme yöntemi

Otopay

Sınırsız limit sınırsız kullanım alanı

otopayOtopay nedir? Kredi kartlarının giderek riskli hale gelmesi sanal alışveriş açısından oldukça sıkıntılı bir husustur. Özellikle çok sık alışveriş yapan kişiler tarafından kullanılan kredi kartlarının hedef haline getirilerek ele geçirilmesi mümkün olabilmektedir. Bu sebeple üreten sanal kart açısından da oldukça makul olmasının yanında güvenilir bir alışveriş sunmaktadır. İnternette bulunan ön ödemeli kart bayilerinden elde edilen Otopay ile uygun sitelerden alışveriş yapılabilmektedir. Ancak alımı sırasında dikkatli olunması da gereklidir.

Bazı sitelerden yapılan makul fiyatlı işlemlerde dolandırıcılık olaylarına rastlanıldığı bilinmektedir. Bu nedenle son derece dikkatli olunması yararlı olacaktır. Özellikle kaliteli ve güvenilir olmayan sitelerden alım yapılmamalıdır. Sitenin sağ alt köşesinde satış ekibi ya da destek ekibinin olmasına dikkat edilmelidir. Telefon ya da Skype görüşmesi sağlanarak alınması çok daha sağlıklı olacaktır. Dolar kuru üzerinden birçok farklı kart alımı yapılması mümkündür. Bu sebeple döviz kuruna göre Otopay fiyatları farklılık göstermektedir.

Alım işlemlerinde kişiye ait bilgi ve belge sorulması da söz konusu olmadığı için güvenlik açısından herhangi bir sıkıntı olmamaktadır. Bunun yanı sıra kullanımı da oldukça basittir. Farklı olan kartların alımı sırasında verilen şifrenin girilmesiyle ödeme gerçekleşmektedir. Ukash ile alışveriş yapılmasına imkân verilen siteler başta olmak üzere birçok yerde geçerli olmasıyla birlikte ülkemizde de kullanımı giderek artmaktadır. Kart içindeki miktarın tamamen bitirilmesi durumunda ise kart kullanımdan çıkmaktadır. Tek kullanımlık olma özelliği de güvenlik açısından önemlidir. Ayrıca ön ödemeli olmasından dolayı da kredi kartlarında olduğu gibi borçlanma, faiz, erteleme gibi terimler olmamaktadır.