Paykasa

Paykasa

En çok tercih edilen sanal kart

Paykasa

Bir dakikada satın al anında harca

paykasaPaykasa nasıl alınır? İş hayatının giderek zor hale gelmesinden dolayı alışverişe zaman ayırmada zorluk yaşayan kişiler için önemli bir alternatif olan internet, birçok farklı sektörde online hizmet veren firma siteleri ile doludur. Bu sayede kredi kartı aracılığı ile her türlü alışveriş yapılması mümkün olmaktadır. Ancak bu alanda da oldukça hızlı bir şekilde ortaya çıkan dolandırıcıların önemli bir tehdit haline geldiği de görülmektedir. Özellikle çok daha kolay bir şekilde kredi kartlarını ele geçirmeleri, verilebilecek zararın boyutunu da büyütmektedir. Bu sebeple çok daha güvenilir kartların kullanımı önemlidir. Ön ödemeli bir yapıya sahip sanal kart olan Paykasa satın al birçok farklı internet sitesinde geçerlidir.

Euro cinsinden tutarın bulunduğu kartlar, farklı internet sitelerinden tedarik edilebilmektedir. Alım sırasında kart ücreti de peşin olarak ödenmektedir. 10 Euro, 25 Euro, 50 Euro, 100 Euro gibi tutarlara sahip kartlardan ihtiyaç olanı alınabilir. Bu işlemin oldukça önemli olmasından dolayı da güvenilir ve kaliteli sitelerin tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Sanal bir kart olmasından dolayı bazı dolandırıcılık olaylarının da yaşandığı bilinmektedir. Kart alımı ya da kullanımı sırasında ise hiçbir kişisel verinin istenmemesi güvenlik açısından önemlidir. Ayrıca kartın ön ödemeli olması da borçlanmanın olmasını engellemektedir. Kullanıcının istemesi halinde bile herhangi bir şekilde borçlanma olmamaktadır. Kartın içinde bulunan tutarın bitmesi halinde otomatik iptal işlemi devreye girmektedir. Bu durum ile de kart kullanımı bitmektedir. Güvenilir Paykasa kartların kullanımında ise sadece 16 haneli şifre yeterli olmaktadır. Kredi kartlarında olduğu gibi çok fazla detay gerektiren bir işlem söz konusu değildir.

Hem ön ödemeli olması hem de kısa sürede iptal olması dolandırıcılar açısından kartın cazip olmasını engellemektedir. Bu nedenle şifreleme sisteminin yüksek güvenliği sahip olmasına rağmen siber saldırı gerçekleştirilmesi söz konusu değildir. Ayrıca güvenilir kart kullanımı sırasında içinde bulunan tutarın da nakit olarak çekilebilmesi bozdurma işlemi ile mümkündür.

Artık alışverişlerde kimlik bilgisi vermek zorunda değilsiniz karda yürüyüp izini bırakmayacaksınız hiç bir kişisel bilgilerinizi paylaşmadan kolayca satın alabilir ve anlaşmalı web sitelerde kolayca güvenle harcayabilirsiniz.